Narcos Narcos

Kwatery

http://www.splywy.kajakowe.eu/kat/splywy-kajakowe/splywy-kajakowe—rospuda
Noclegi agroturystyczne to dzisiaj modny wybór na wczasy. Do wyboru jest wiele opcji o zróżnicowanym stopniu komfortu. Wśród tego typu ofert przeważa wynajem pokoi w gospodarstwach agroturystycznych. Zazwyczaj chodzi tu o możliwość wynajęcia pokoju znajdującego się w domu właściciela. Nierzadko pokój taki posiada również własną łazienkę, co daje gościom poczucie swobody i intymności. Często są to domy wielokondygnacyjne, gdzie znajduje się kilka takich pokoi na wynajem, a nieraz wynajmowane są też całe piętra, dzięki czemu goście mają do dyspozycji swego rodzaju apartamenty.
Może to być kondygnacja z osobnym wejściem, sypialnią, łazianką, a nawet aneksem kuchennym. Nieraz na noclegi dla przyjezdnych pr zeznaczone są inne budynki w gospodarstwie, np. specjalnie wybudowane domy gościnne. Nieraz są to mniejsze domki całe przeznaczane na wynajem dla jednej rodziny, a czasem osobne pokoje. Oddzielny budynek to dobra opcja zwłaszcza dla osób ceniących prywatność. Pokoje agroturystyczne często urządzane są w zgodzie z wiejskim stylem i z elementami folkloru i tradycji regionalnych.
Drewniane, czasem ręcznie produkowane meble, haftowane obrusy czy ludowe dekoracje to popularne motywy. Taka aranżacja doskonale oddaje ducha urlopu ‚pod gruszą’.